Rogelli Core fietsshirt - zwart
Voor frisse herfstritten waarop een winterjack te warm is, biedt dit Rogelli Core sport t-shirt voor heren met lange mouwen precies de juiste extra warmte. Het shirt is speciaal ontwikkeld voor wielrenners die ook bij lagere temperaturen graag doorfietsen en daarbij waarde hechten aan comfort en een strakke, verzorgde uitstraling.
Ontwikkeld voor het najaar
- Innovatieve interwoven fabric: twee garens tot één stevige, gevoerde stof voor extra warmte.
- Geschikt voor herfsttemperaturen en zachte winterdagen waarop een zomershirt te koud is.
- Glad materiaal met lichte glans voor een rustige, stijlvolle uitstraling op de fiets.
- Elastische zijpanelen die vanuit de taille doorlopen in de mouwen voor een comfortabele pasvorm.
- Comfortabele mouwboorden die netjes aansluiten rond de pols.
- Opstaande kraag en volledige ritssluiting voor praktische bescherming tegen de frisse wind.
- Handige zakken achter voor het meenemen van kleine spullen zoals reepjes of sleutels.
- Gemaakt van een soepele stretchstof met Dynatherm Flex 220 voor ondersteuning en bewegingsvrijheid.
Comfort tijdens langere ritten
Dit lange mouw fietsshirt is bedoeld voor ritten waarop je tempo wilt houden zonder het koud of te warm te krijgen. De ademende, gevoerde stof houdt de warmte goed vast en voert tegelijk overtollige warmte af. Ideaal voor trainingen in het najaar of rustige toertochten waarin je laagdrempelig extra kilometers maakt.
Rogelli als vaste waarde op de fiets
Rogelli richt zich volledig op sporters die vaak en graag buiten bewegen. De collectie is afgestemd op dagelijkse trainingen en vele fietsuren, met aandacht voor pasvorm, materiaal en praktische details zoals zakken en ritsen. Zo haal je met Rogelli fietskleding in huis waar je seizoen na seizoen plezier van hebt.
Een betrouwbaar wielershirt dat je overgang van zomer naar winter op de fiets comfortabel maakt.
Specificaties
| Kleur | Zwart | |
|---|---|---|
| Kraagvorm | Opstaande kraag | |
| Mouwlengte | Lange mouw | |
| Materiaal samenstelling | 90% polyester/10% elastaan (Dynatherm Flex 220) | |
| Sluiting | Ritssluiting | |
| Geslacht | Heren | |
| Merk | Rogelli |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.



