ONLY CARMAKOMA quilted jas Plus Size - goud
Geef je dagelijkse look een opvallende update met deze gouden gewatteerde dames jas van ONLY CARMAKOMA. De korte lengte en de glanzende goudkleur geven elke outfit meteen meer karakter, terwijl de recht vallende mouwen en reverskraag zorgen voor een rustige, moderne uitstraling. Dankzij de lichte, gladde stof is deze jas prettig om te dragen in het tussenseizoen.
Goudkleurige gewatteerde jas voor het tussenseizoen
- Korte gewatteerde jas, ideaal als tussenjas voor de herfst
- Effen goudkleurig design dat eenvoudig combineert met je garderobe
- Reverskraag en knoopsluiting voor een nette, tijdloze uitstraling
- Quilted stiksel voor een zacht, licht gewatteerd effect
- Sierzakken voor een strak silhouet zonder extra volume
- Rechte lange mouwen voor een comfortabele pasvorm
- Volgens het maatadvies valt dit artikel normaal
- Wasbaar op 30 graden, lauw strijkbaar en drogen op lage temperatuur
Comfortabele jas voor alledaagse momenten
In de frisse maanden is deze jas een fijne laag over je favoriete trui of blouse. De korte lengte staat goed bij zowel een spijkerbroek als een jurk. Niet waterdicht, wel ideaal voor droge, koele dagen waarin je net wat extra warmte wilt zonder een zware winterjas.
ONLY CARMAKOMA voor grote maten
ONLY CARMAKOMA richt zich op modieuze kleding in grote maten, met aandacht voor pasvorm en eigentijdse stijlen. De collectie sluit aan op het dagelijkse leven, van werk tot vrije tijd, zodat je je gemakkelijk en verzorgd kunt kleden in maten die bij je lichaam passen.
Een goudkleurige tussenjas die je garderobe klaar maakt voor het nieuwe seizoen.
Specificaties
| maatadvies | Dit artikel valt normaal. | |
|---|---|---|
| Soort jas | Gewatteerde jassen, Quilted jassen, Tussenjassen | |
| Kleur | Goud | |
| Materiaal samenstelling | 100% polyamide | |
| Materiaal | Polyamide | |
| Wasvoorschrift | Wasbaar op 30 graden | |
| Kraagvorm | Reverskraag |


Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.


