DWRS Nova leren clogs - donkerbruin
Stap warm en stijlvol de deur uit met deze DWRS Nova clog voor dames in donkerbruin suède. De klassieke clog-vorm krijgt hier een moderne twist door de combinatie van soepel suède, een lage platte zool en een speelse sierveter. De donkerbruine kleur maakt dit paar makkelijk te dragen bij verschillende outfits, van je fijnste loungebroek tot een rechte jeans.
Comfort en details in één clog
- Gemaakt van zacht suède in een diepe donkerbruine kleur
- Voering van imitatiebont voor een warm en behaaglijk gevoel rond je voet
- Normale leest, prettig voor alledaags gebruik
- Platte rubberen zool met lage hakhoogte (0 - 2,5 cm) voor stabiele grip
- Textielen binnenzool die zacht aanvoelt bij elke stap
- Sierveter en meerkleurige details voor een speels accent
- Instapmodel zonder sluiting, makkelijk aan- en uit te trekken
Ideaal voor relaxte dagen
Deze Nova clog is fijn op momenten dat je gemak en warmte wilt, maar er toch verzorgd uit wilt zien. Handig als instapper bij de deur voor snelle boodschappen, een wandeling met de kinderen of een relaxte dag thuis waarbij je voeten wel wat zachts kunnen gebruiken.
DWRS: eigentijdse schoenen met lef
DWRS staat bekend om schoenen met een moderne uitstraling en bijzondere details. De collecties spelen in op actuele trends en combineren die met draagbaar comfort. Zo haal je met DWRS clogs in huis die er niet alleen goed uitzien, maar ook prettig aanvoelen in het dagelijks leven.
Een warme, karaktervolle clog die moeiteloos meeloopt met je drukke dagen.
Specificaties
| Merk | DWRS | |
|---|---|---|
| Stijlnaam | Nova | |
| Materiaal samenstelling | 80% leer / 20% textiel | |
| Kleur | Donkerbruin | |
| Materiaal binnenzool | Textiel | |
| Materiaal buitenzool | Rubber | |
| Hakhoogte (cm) | Laag (0 - 2,5 cm) |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.



