Deus Ex Machina katoenen gestreept bomberjack met borduursels - rood
Ga voor een stoere laag in je outfit met deze Deus Ex Machina dames bomberjas. De jas heeft een korte lengte en lange mouwen en valt direct op door de combinatie van rood met Willow Green in een gestreept dessin. De ronde hals en de elastische, geribde boorden geven die typische bomberlook, terwijl de jas dankzij de zachte katoenen stof prettig aanvoelt tijdens frissere herfstdagen.
Twee uitvoeringen in één jas
- Keerbaar ontwerp: draag de jas aan twee kanten voor afwisseling in kleur en uitstraling
- Gemaakt van katoen: voelt zacht aan en is geschikt voor dagelijks gebruik
- Korte pasvorm: ideaal om te combineren met een hoge jeans of rok
- Zijzakken: handig om je telefoon of sleutels bij de hand te houden
- Borduursels en gestreepte print: geven de jas een opvallende stijl
- Geribde en elastische boorden: zorgen dat de jas mooi aansluit bij hals, mouwen en taille
Ideaal voor het tussenseizoen
Deze jas komt goed tot zijn recht op herfstdagen waarop je een extra laag nodig hebt, maar geen dikke winterjas wilt dragen. Draag de gestreepte kant wanneer je zin hebt in kleur, of kies voor de andere zijde voor een rustigere uitstraling. Zo wissel je snel van stijl, afhankelijk van je planning of stemming.
Deus Ex Machina stijl
Deus Ex Machina staat bekend om kleding met een duidelijke link naar motorcultuur en streetwear. In de Rebel collectie zie je dat terug in stoere details, gedurfde kleuren en comfortabele pasvormen. Met deze jas voeg je een opvallend item toe aan je garderobe dat je seizoen na seizoen blijft pakken.
Een bomberjas met een eigen stijl die je outfits op een eenvoudige manier net wat meer uitstraling geeft.
Specificaties
| Soort jas | Bomberjacks, Jackets | |
|---|---|---|
| Kleur | Rood | |
| Materiaal samenstelling | 100% katoen | |
| Materiaal | Katoen | |
| Kraagvorm | Ronde hals | |
| Mouwlengte | Lange mouw | |
| Streep |
Bekijk meer
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
