Zilverkleurige dames Alix the Label bomberjack met backprint, lange mouwen en klassieke kraag

Alix the Label bomberjack zilver

Prijs: 209.90 euro
Beperkte voorraad van sommige maten.

Alix the Label bomberjack zilver

Geef je outfit een moderne update met het Alix the Label SHINY ARTWORK JACKET in zilver. Dit dames bomberjack heeft een relaxte pasvorm en een lichte glans, geschikt als licht jack voor het voorjaar. De klassieke kraag en lange mouwen zorgen voor een herkenbare basis, terwijl de zilveren kleur je outfit meer karakter geeft. Prettig op dagen waarop je iets extra's wilt, maar toch comfortabel en praktisch gekleed wilt gaan.

Zilveren bomber voor elke dag

  • Zilveren kleur die eenvoudig te combineren is met basic jeans, zwarte broeken of jurken
  • Bombermodel met ritssluiting voor een relaxte, moderne uitstraling
  • Klassieke kraag en lange mouwen voor een herkenbare, tijdloze look
  • Zijzakken om je handen in te steken of kleine essentials bij je te dragen
  • Geschikt voor het voorjaar, als licht jasje over je dagelijkse outfits

Een opvallend jasje voor alledaagse combinaties

Deze jas draag je net zo makkelijk over een T-shirt en sneakers als over een jurk met laarzen. Het bomberjasje is licht genoeg voor frisse lentedagen en voegt meteen een moderne, opvallende laag toe aan je look. Zo geef je met één item je hele outfit een andere uitstraling.

De signatuur van Alix the Label

Alix the Label staat bekend om uitgesproken items met een toegankelijke stijl. Het merk speelt met prints, glans en opvallende details, zonder in te leveren op draagbaarheid. Zo kun je elke dag kiezen voor kleding die net even anders is, maar toch makkelijk in je garderobe past.

Een jasje dat je garderobe in één beweging frisser en opvallender maakt.

Specificaties

Soort jasBomberjacks, Jasjes
KleurZilver
Materiaal samenstelling100% Polyester
MateriaalPolyester
KraagvormKlassieke kraag
MouwlengteLange mouw
PrintBackprint, Logo, Tekst

Reviews

Dit artikel heeft nog geen reviews.

Maattabel

Toegevoegd aan je winkelmandje

mijn wehkamp