The Indian Maharadja Senior sportshort Kadiri zwart
Ga voor een sportieve look met de The Indian Maharadja Kadiri sportbroek voor heren. Deze broek is ontworpen voor beweging, met een soepele pasvorm en een praktische afwerking. De elastische tailleband met koord zorgt ervoor dat de broek goed blijft zitten, of je nu een intensieve training doet of rustig aan het opwarmen bent.
Praktische details voor in beweging
- Heren sportbroek met comfortabele, elastische tailleband
- Verstelbaar koord in de taille voor een persoonlijke pasvorm
- Geschikt voor diverse sporten en workouts
- Ontworpen voor voldoende bewegingsvrijheid tijdens het sporten
Geschikt voor training en vrije tijd
Deze Kadiri sportbroek is een fijne basis voor in je sporttas. Ideaal voor warming-ups, trainingen en wedstrijden, maar ook handig als comfortabele broek onderweg naar de training. De elastische taille met koord maak je snel strakker of losser, zodat de broek altijd goed blijft zitten tijdens sprints, stretches en oefeningen.
Sportieve kwaliteit van The Indian Maharadja
The Indian Maharadja staat bekend om sportkleding met een functionele insteek en een moderne uitstraling. De collectie is ontwikkeld met aandacht voor bewegingsvrijheid en draaggemak, zodat jij je volledig kunt concentreren op je spel of training. Je kiest voor een merk dat veelzijdige sportkleding biedt voor dagelijks gebruik.
Een sportbroek die klaar is voor jouw trainingen, van eerste warming-up tot laatste cooling-down.
Specificaties
| Materiaal samenstelling | 92% polyester / 8% elastaan | |
|---|---|---|
| Soort zak | Afsluitbare zakken | |
| Soort sportbroek | Korte sportbroeken | |
| Lengte sportbroek | Kort | |
| Kleur | Zwart | |
| Sluiting | Elastische tailleband met koord | |
| Geslacht | Heren |
Bekijk meer
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.



