Persil Gel Sensitive - 6 x 18 wasbeurten
  • wannahavedays

Persil Gel Sensitive - 6 x 18 wasbeurten

NuPrijs: 31.02 euro
Originele prijs: 68.94 euroAdviesprijsPersil

Persil Gel Sensitive - 6 x 18 wasbeurten

Persil maakt je gekleurde was hygiënisch schoon met dit Persil Sensitive vloeibaar wasmiddel voor de gekleurde was. De milde formule is speciaal ontwikkeld met het oog op een gevoelige huid en is daardoor geschikt voor bijvoorbeeld kinder- en babykleding. Het wasmiddel reinigt krachtig, maar bevat geen kleurstoffen, wat de kans op onnodige huidreacties helpt beperken. In de fles van 0,810L zit genoeg voor 18 wasbeurten, zodat je een tijd vooruit kunt.

Belangrijke eigenschappen op een rij

  • Geschikt voor gekleurde was, behoudt de frisse uitstraling van je kleding
  • Milde formule, ontwikkeld met aandacht voor gevoelige huidtypen
  • Zonder toegevoegde kleurstoffen
  • Vloeibare substantie die snel oplost in het water
  • 0,810L inhoud, goed voor 18 wasbeurten
  • Te gebruiken vanaf 20°C voor een schone was
  • Verpakking met 1 stuk, handig voor in het keukenkastje of de wasruimte

Eenvoudig in je wasroutine

Sorteren, doseren en klaar: vul de trommel, volg de doseringsinstructies op de verpakking en giet het wasmiddel in het doseerbakje. Stel daarna het gewenste programma in, vanaf 20°C, en laat de machine het werk doen. Eventueel voeg je nog een wasverzachter toe.

Waarom kiezen voor Persil

Persil is al jarenlang een vertrouwde naam in de was. Het merk richt zich op effectieve reiniging van je kleding, zodat jouw was er iedere keer opnieuw fris en verzorgd uit de machine komt. Zo kun je rekenen op een schoon resultaat bij elke wasbeurt.

Een prettig idee als je dagelijks bezig bent met de was van jezelf en je gezin.

Specificaties

Type wasKleur
Aantal wasbeurten108
Parfumvrij
Dermatologisch getest
Hypoallergeen
Aantal stuks in verpakking6
SubstantieVloeibaar

Reviews

Dit artikel heeft nog geen reviews.

Toegevoegd aan je winkelmandje

mijn wehkamp