Witte dames Morgan gebloemde cropped blazer van polyester met half lange mouwen, ronde hals en haaksluiting

Morgan gebloemde cropped blazer wit

Prijs: 65.00 euro
Beperkte voorraad van sommige maten.

Morgan gebloemde cropped blazer wit

Deze Morgan cropped bolero met guipure kant geeft elke outfit direct meer structuur en finesse. Het korte, aangesloten model legt het accent op de taille en laat jurken en high waisted broeken mooi uitkomen. Guipure kanten inzetten met een subtiele bloemenstructuur zorgen voor een verfijnde, moderne uitstraling, terwijl de ronde hals en half lange mouwen het geheel rustig en evenwichtig houden.

Kenmerken van de kanten bolero

  • Cropped bolero voor een kort, modern silhouet
  • Getailleerde snit die de taille benadrukt
  • Ronde hals en 3/4 mouwen voor een vrouwelijke lijn
  • Guipure kant met bloemendessin voor een verfijnd effect
  • Haaksluiting middenvoor voor een nette afwerking
  • Gemaakt van polyester, vormvast en onderhoudsvriendelijk
  • Zonder zakken voor een strakke, cleane look
  • Valt klein volgens maatadvies

Gestylde looks met de bolero

Deze bolero past goed over een nauwsluitende jurk, waarbij de korte lengte de taille accentueert. Ook boven een vloeiende, high waisted broek met een fijne top komt het korte jasje mooi tot zijn recht.

Morgan: moderne Franse stijl

Morgan staat bekend om vrouwelijke collecties met een eigentijdse, stadse uitstraling. Het merk werkt met doordachte pasvormen en details die je garderobe makkelijk combineren, van kantoor tot diner. Zo voeg je met één kledingstuk eenvoudig variatie toe aan bestaande outfits.

Een kort jasje dat zorgt voor een verzorgd accent bij zowel dagelijkse als meer formele looks.

Specificaties

Kleurwit
Materiaal samenstellingPES 50%, GERECYCLED PES 50%
MateriaalPolyester
KraagvormRonde hals
MouwlengteHalflange mouw
SluitingHaaksluiting
PrintBloemen

Reviews

Dit artikel heeft nog geen reviews.

Maattabel

Toegevoegd aan je winkelmandje

mijn wehkamp