Marcel's Green Soap wasverzachter - Amber & Ylang Ylang 6 x 750ml - 180 wasbeurten
  • wannahavedays
  • uitverkocht

Marcel's Green Soap wasverzachter - Amber & Ylang Ylang 6 x 750ml - 180 wasbeurten

NuPrijs: 12.66 euro
Originele prijs: 28.14 euroAdviesprijsMarcel's Green Soap
Uitverkocht

Mail mij als dit artikel weer beschikbaar is

Marcel's Green Soap wasverzachter - Amber & Ylang Ylang 6 x 750ml - 180 wasbeurten

Geef je schone was een warme, rijke geur met de Marcel's Green Soap wasverzachter Amber & Ylang Ylang. De combinatie van zachte amber en ylang ylang zorgt voor een volle, bloemige geur die ook na wassen en drogen goed merkbaar blijft. Ideaal als je kleding, handdoeken en beddengoed niet alleen fris schoon, maar ook duidelijk geurend uit de machine wilt halen.

Belangrijkste eigenschappen van deze wasverzachter

  • Warme geur met bloemige tonen van ylang ylang en zachte amber
  • Blijvende geur, ook na het drogen van je was
  • Microplastic-vrije formule volgens de ECHA-definitie
  • Vloeibare wasverzachter, geschikt voor de meeste textielsoorten
  • Multipack met 4 flessen, handig om voorraad in huis te hebben
  • Per fles tot 30 wasbeurten, in totaal tot 120 wasbeurten per verpakking
  • Te combineren met het wasmiddel Amber & Ylang Ylang voor een extra duidelijke geur

Voor dagelijks fris en geurend wasgoed

Voeg de wasverzachter toe aan het daarvoor bestemde bakje van je wasmachine. De vloeibare formule mengt goed met het water en omhult je was met een zachte, volle geur. Of het nu gaat om beddengoed, handdoeken of je favoriete trui, je textiel voelt soepel aan en ruikt duidelijk na iedere wasbeurt.

Over Marcel's Green Soap

Marcel's Green Soap maakt verzorgings- en schoonmaakproducten met aandacht voor kwaliteit en geurbeleving. De producten zijn ontwikkeld voor wie graag een fris en schoon huis combineert met een herkenbare geurervaring in elke ruimte. Met deze wasverzachter kies je voor een helder product met een doordachte formule en een uitgesproken geurprofiel.

Een goede keuze als vaste stap in je wasroutine wanneer je houdt van een warme geur in je kleding en linnengoed.

Specificaties

Aantal wasbeurten180
Kleurstofvrij
Hypoallergeen
Aantal stuks in verpakking4
SubstantieVloeibaar
KleurAmber & Ylang Ylang
MerkMarcel's Green Soap

Inhoud verpakking

Aqua, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Isopropyl Alcohol, L-(+)-Lactic Acid, Sodium Benzoate

Reviews

Dit artikel heeft nog geen reviews.

Toegevoegd aan je winkelmandje

mijn wehkamp