- uitverkocht
Colors of California HC.BIOW603 suède clogs cognac
Met deze suède clogs voor dames van Colors of California geef je elke outfit eenvoudig extra karakter. De clog heeft een warme cognac kleur die mooi combineert met zowel denim als lichte zomertinten. De franjes en metalen studs langs de rand zorgen voor een duidelijk zichtbaar detail, terwijl de platte zool het geheel luchtig en relaxed houdt. Geschikt als je graag iets anders draagt dan standaard sandalen of slippers.
Cognackleurige clog met stoere details
- Gemaakt van zacht suède aan de buitenkant, voering en binnenzool voor een comfortabel gevoel rond je voet
- Warme cognac kleur die makkelijk te combineren is met verschillende stijlen
- Platte zool met lage hakhoogte (0 - 2,5 cm) voor prettig lopen
- Rubberen buitenzool voor grip op verschillende ondergronden
- Instapmodel zonder sluiting, je schiet de clog snel aan en uit
- Normale leest, geschikt voor de meeste voetvormen
- Franjes en studs als blikvanger voor een opvallend accent
Casual clog voor dagelijks gebruik
De clog draag je makkelijk onder een wijde jeans, een linnen broek of een luchtige jurk. Geschikt voor een dag in de stad, een lunch op het terras of wanneer je fijn schoeisel zoekt dat er anders uitziet dan gewone slippers.
Colors of California stijl
Colors of California ontwerpt schoenen met een eigentijdse uitstraling en herkenbare details. Verwacht modellen die inspelen op trends, met materialen en accenten die je schoenencollectie meer variatie geven.
Een veelzijdige clog die je outfits op een rustige manier meer detail geeft.
Specificaties
| Merk | Colors of California | |
|---|---|---|
| Stijlnaam | HC.BIOW603 | |
| Materiaal samenstelling | Suède | |
| Kleur | Cognac | |
| Materiaal binnenzool | Suède | |
| Materiaal buitenzool | Rubber | |
| Hakhoogte (cm) | Laag (0 - 2,5 cm) |
