Zwitsal bodylotion  - 2 x 400 ml
  • wannahavedays

Zwitsal bodylotion - 2 x 400 ml

NuPrijs: 8.99 euro
Originele prijs: 17.98 euroAdviesprijsZwitsal
14 reviews

Zwitsal bodylotion - 2 x 400 ml

Verzorg het tere babyhuidje elke dag met de zachte Zwitsal baby bodylotion met kamille. Deze lotion helpt de vochtbalans van de huid te versterken en biedt langdurige verzorging, zodat het huidje soepel blijft aanvoelen. De bekende milde Zwitsal-geur zorgt voor een vertrouwd, knus moment na het badje of bij het aankleden. In deze verpakking zitten 2 flessen van 400 ml, handig om één in de badkamer en één op de babykamer te zetten.

Zachte verzorging voor elke dag

  • Bodylotion speciaal voor baby’s, geschikt voor alle huidtypen
  • Met kamille en huideigen ingrediënten die helpen de huidbarrière te ondersteunen
  • Verzorgt en helpt de vochtbalans van de babyhuid op peil te houden
  • Met de vertrouwde milde Zwitsal-geur
  • 0% kleurstof, dermatologisch getest en pH-huidneutraal
  • Multipack: 2 flessen van 400 ml

Knuffelmoment na het badje

Breng de bodylotion aan op een schone, droge huid en masseer rustig in. Dat kan na het badje, voor het slapen gaan of wanneer de huid wat droger aanvoelt. De lotion wordt makkelijk uitgesmeerd en trekt snel in, zodat je kindje zich weer prettig kan bewegen en spelen.

Bijna 100 jaar ervaring in babyverzorging

Zwitsal ontwikkelt al bijna een eeuw verzorgingsproducten die zijn afgestemd op de speciale eigenschappen van het babyhuidje. De formules zijn mild, pH-huidvriendelijk en dermatologisch getest, zodat je met een vertrouwd gevoel kunt zorgen voor de dagelijkse verzorging van je kindje.

Zo wordt elk verzorgingsmoment een rustig, zacht ritueel voor jou en je baby.

Specificaties

Hygiëne voorschriftLet op: om hygiënische redenen kunnen geopende artikelen niet worden geretourneerd.
Aantal stuks in verpakking2
Gewicht (gram)0
Inhoud (ml)400
Multipack
GeslachtJongens/meisjes
MerkZwitsal

Inhoud verpakking

Ingrediënten: Aqua, Glycerin, Isopropyl Myristate, Glyceryl Stearate, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Tapioca Starch, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Sodium Cetearyl Sulfate, Caprylyl

Reviews

Toegevoegd aan je winkelmandje

mijn wehkamp