Stefano Lauran Sneakers 1slick100 Goud
Geef je outfit een subtiele glans met deze gouden dames sneakers van Stefano Lauran. De lage modellen hebben een ronde neus en een platte zool, waardoor ze fijn zijn voor alledaagse momenten, van een stadswandeling tot een lunch op het terras. De buitenkant is gemaakt van zacht leer in een goudkleurige finish. Binnenin zorgt de combinatie van leer en textiel voor een soepele pasvorm rond je voet.
Comfort en details in één sneaker
- Gemaakt van 100% leer aan de buitenkant voor een luxe uitstraling
- Voering van leer en textiel die prettig om de voet sluit
- Uitneembaar voetbed, handig als je eigen inlegzolen gebruikt
- Rubberen zool voor grip en een stevige stap
- Platte zool met hakhoogte 0 cm voor een ontspannen gevoel
- Vetersluiting om de pasvorm gemakkelijk af te stellen
- Normale leest en maatvoering volgens het maatadvies
Gouden sneakers voor dagelijks gebruik
Deze lage sneakers in goud draag je net zo makkelijk onder een luchtige zomerjurk als onder een eenvoudige jeans. De neutrale vorm maakt ze geschikt voor dagelijks gebruik, terwijl de kleur je look net wat meer uitstraling geeft.
Stefano Lauran, stijl met aandacht
Stefano Lauran staat voor schoenen waarin vorm en draagcomfort samenkomen. De materialen worden met zorg gekozen en de afwerking is gericht op dagelijks gemak. Zo kies je voor schoenen waar je vaak en lang plezier van hebt.
Een sneaker die je dag net wat lichter en stijlvoller maakt.
Specificaties
| Merk | Stefano Lauran | |
|---|---|---|
| Kleur | Goud | |
| Materiaal samenstelling | 100% leer | |
| Materiaal buitenkant | Leer | |
| Materiaal voering | Leer en textiel | |
| Hak- of zoolvorm | Platte zool | |
| Hakhoogte (cm) | 0 |
Bekijk meer
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
