Stefano Lauran Instappers Silk-06 Geel
Ga voor kleur en comfort met deze Stefano Lauran leren dames instappers in geel met speelse multi-tint. De ronde neus en de soepele lederen binnenkant zorgen voor een comfortabele pasvorm, geschikt voor langdurig dragen. Dankzij de veter sluit je de schoen netjes aan om je voet, wat zorgt voor een sportieve en vrouwelijke uitstraling. Geschikt voor zonnige dagen waarop je net wat meer detail wilt dan bij een basic schoen.
Belangrijke kenmerken op een rij
- Kleur: gele basis met kleurrijke multi-tint voor een opvallende uitstraling
- Buitenkant van leer voor een soepel gevoel rond je voet
- Leren voering voor een aangename, ademende binnenkant
- Ronde neus voor extra bewegingsruimte bij de tenen
- Rubberen zool die goede grip biedt bij dagelijkse uitstapjes
- Vetersluiting voor een goed aan te passen pasvorm
- Comfortabele hakvorm die laag en stabiel is
- Leest: normaal, met maatadvies dat aangeeft dat dit model normaal valt
- Uitneembaar voetbed: nee
Voor zonnige dagen en lichte outfits
Deze instappers combineren goed met lichte, zomerse outfits. Draag ze onder een jurk, een korte broek of een casual jeans voor een verzorgde uitstraling tijdens een wandeling in het park of een picknick in het gras.
Over Stefano Lauran
Stefano Lauran maakt schoenen waarin stijl en draaggemak samenkomen. Met aandacht voor vormgeving en materiaal ontstaan modellen die goed aansluiten bij je dagelijkse garderobe en die je regelmatig uit de kast pakt.
Een kleurrijke instapper die goed past bij de warmere seizoenen.
Specificaties
| maatadvies | Dit artikel valt normaal. | |
|---|---|---|
| Kleur | Geel | |
| Merk | Stefano Lauran | |
| Materiaal samenstelling | 100% leer | |
| Materiaal voering | Leer | |
| Hak- of zoolvorm | Comfortabel | |
| Sluiting | Veter |
Bekijk meer
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
