Stefano Lauran Instappers 4015 Zwart

Stefano Lauran Instappers 4015 Zwart

NuPrijs: 104.99 euro
Originele prijs: 149.99 euroAdviesprijsStefano Lauran
Beperkte voorraad van sommige maten.

Stefano Lauran Instappers 4015 Zwart

Ga ontspannen de warme dagen tegemoet met deze zwarte leren dames instappers van Stefano Lauran. Dankzij de soepele leren buitenkant en de volledig leren voering voelen ze direct prettig aan je voeten. De instappers zijn makkelijk aan en uit te trekken en sluiten mooi aan door de normale leest, zodat je ze zowel naar je werk als tijdens een vrije dag prettig draagt.

Belangrijkste kenmerken op een rij

  • Instapper zonder sluiting, zodat je ze snel aantrekt
  • Buitenkant van leer in een diepzwarte kleur
  • Leren voering voor een prettig voetklimaat
  • Normale leest en maatvoering, dit artikel valt normaal
  • Vaste binnenzool, geen uitneembaar voetbed
  • Blokhak voor een stabiel loopgevoel

Voor zonnige dagen en alledaagse momenten

Deze instappers passen goed bij lichte zomeroutfits en luchtige stoffen. Draag ze onder een jurk, rok of linnen broek voor een verzorgde uitstraling tijdens een lunch op het terras, een stadswandeling of een werkdag op kantoor. De zwarte kleur laat zich gemakkelijk combineren met verschillende tinten in je garderobe.

Stefano Lauran als vertrouwde keuze

Stefano Lauran staat bekend om schoenen waarin stijl en draaggemak samenkomen. De focus ligt op mooie materialen, nette afwerking en modellen die je vaak en lang kunt dragen. Met deze instappers kies je voor een schoen die is ontworpen met aandacht voor pasvorm en dagelijks gebruik.

Een verzorgde, comfortabele basis voor vele lente- en zomerseizoenen.

Specificaties

maatadviesDit artikel valt normaal.
Materiaal samenstelling100% leer
KleurZwart
MerkStefano Lauran
Hak- of zoolvormBlokhak
SluitingGeen
LeestNormaal

Reviews

Dit artikel heeft nog geen reviews.

Maattabel

Toegevoegd aan je winkelmandje

mijn wehkamp