Stefano Lauran Hakken 5006 Geel
Breng kleur in je schoenencollectie met deze gele slingback pumps van Stefano Lauran. De open hiel, slanke naaldhak en verstelbare gesp geven je outfit een zomerse uitstraling. De buitenkant is gemaakt van leer en de leren voering voelt soepel aan rond je voet, ook tijdens lange dagen of avonden.
Belangrijkste kenmerken op een rij
- Kleur: geel
- Buitenkant van leer voor een nette, verzorgde look
- Leren voering die zacht aanvoelt op de huid
- Naaldhak voor een slank silhouet
- Slingback model met verstelbare gesp rondom de hiel
- Normale leest en maatvoering, volgens het maatadvies valt dit model normaal
- Vaste binnenzool, het voetbed is niet uitneembaar
Zomerse combinaties
Deze gele slingback pumps zijn geschikt voor zonnige dagen en lichte outfits. Ze staan goed onder een witte zomerjurk of een denim rok, en ook onder een nette pantalon zijn ze makkelijk te combineren. Zo draag je ze naar een brunch, een feestje of een etentje op een terras.
Stefano Lauran stijl
Stefano Lauran maakt damesschoenen met aandacht voor materiaal en pasvorm. Door het gebruik van leer en doordachte details biedt het merk modellen die er verzorgd uitzien en die je vaak kunt dragen, seizoen na seizoen.
Met deze gele slingbacks voeg je eenvoudig kleur toe aan je dagelijkse en feestelijke outfits.
Specificaties
| maatadvies | Dit artikel valt normaal. | |
|---|---|---|
| Materiaal samenstelling | 100% leer | |
| Kleur | Geel | |
| Merk | Stefano Lauran | |
| Hak- of zoolvorm | Naaldhak | |
| Sluiting | Gesp | |
| Leest | Normaal |
Bekijk meer
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
