Bruine dames Sacha slippers van textiel
1/6

Sacha slippers bruin

Prijs: 64.99 euro
Beperkte voorraad van sommige maten.

Sacha slippers bruin

Ga voor een relaxte en toch verzorgde look met deze bruine gevlochten slippers van Sacha. De slippers vallen op door de speelse multicolor bandjes over de voorvoet, die mooi contrasteren met de bruine basis. Geschikt voor zonnige dagen waarop je iets luchtigs aan je voeten wilt, maar er wel netjes uit wilt zien. De lage hak van 1 cm zorgt voor een lichte verhoging zonder in te leveren op gemak.

Comfort en details voor elke dag

  • Gevlochten bandjes in multicolor voor een speels, zomers effect
  • Lage hak van 1 cm voor subtiele hoogte en ontspannen loopcomfort
  • Binnenzijde met leren binnenzool die soepel aanvoelt onder je voet
  • Normale leest, geschikt voor de meeste voetvormen
  • Buitenzool van rubber voor grip op verschillende ondergronden
  • Geen sluiting, je stapt er eenvoudig in en uit
  • Bovenkant en voering van zachte stof voor een licht gevoel aan de voet

Zomerse slipper voor veel momenten

Deze slippers zijn prettig op warme dagen waarop je veel loopt of snel op pad wilt. De combinatie van de rubber zool en de leren binnenzool geeft een stabiele basis. Draag ze onder een korte broek, luchtige jurk of midi-rok voor een casual look die toch verzorgd oogt.

Sacha rebel collectie

De slippers komen uit de Sacha Rebel collectie, die is geïnspireerd op trends met een stoere en eigenwijze twist. Sacha richt zich op schoenen met een modieuze uitstraling en herkenbare details, zodat je eenvoudig een stijl kiest die bij jou past.

Een zomerse slipper die je graag pakt zodra de zon zich laat zien.

Specificaties

MerkSacha
Materiaal samenstellingTextiel
KleurBruin
Materiaal binnenzoolLeer
Materiaal buitenzoolRubber
Hak- of zoolvormComfortabel
SluitingGeen

Reviews

Dit artikel heeft nog geen reviews.

Maattabel

Toegevoegd aan je winkelmandje

mijn wehkamp