Panama Jack Ibi B2 suède veterboots met profielzool - cognac
Bereid je voor op frisse dagen met de Panama Jack Ibi B2 dames veterboot in cognac. Deze stoere schoen heeft de look van een bergschoen en het comfort van een warme winterlaars. Het nubuck in cognackleur geeft een rustige, tijdloze uitstraling, terwijl de robuuste profielzool zorgt voor een stevige basis tijdens dagelijkse wandelingen of een weekend buiten.
Warme en stevige veterboot voor koude dagen
- Waterafstotend nubuck aan de buitenkant helpt je voeten droog te houden bij vochtige omstandigheden
- Heerlijk zachte voering van imitatiebont voor een warm gevoel rond de hele voet
- Uitneembaar voetbed met zachte bovenlaag, geschikt voor eigen inlegzolen
- Stevige rubberen profielzool met goede grip en schokdemping
- Rits- en vetersluiting voor makkelijk aan- en uittrekken en een nauwkeurige afstelling
- Schachthoogte van 17 cm voor extra warmte rond de enkel
- Lage hakhoogte (0 tot 2,5 cm) en normale leest voor dagelijks loopcomfort
- Ronde neus die voldoende ruimte geeft aan de tenen
Comfortabel bij elke stap
De Ibi B2 is gemaakt voor dagen waarop je veel aan de wandel bent. De schoen vormt zich prettig naar je voet en de combinatie van warme voering en lage hak zorgt voor ontspannen stappen, of je nu door de stad loopt of een stevig blokje om gaat.
Panama Jack, bekend om stevige schoenen
Panama Jack staat al jaren bekend om schoenen met een stoere uitstraling en betrouwbare kwaliteit. De modellen worden ontworpen met aandacht voor comfort, grip en bescherming tegen kou en nat weer. Zo weet je dat je met deze veterboot een stevige en verzorgde basis hebt voor het koudere seizoen.
Een warme, waterafstotende veterboot die jouw winteroutfits praktisch en stijlvol compleet maakt.
Specificaties
| Kleur | Cognac | |
|---|---|---|
| Merk | Panama Jack | |
| Stijlnaam | Ibi B2 | |
| Materiaal samenstelling | 100% nubuck | |
| Materiaal buitenkant | Nubuck | |
| Materiaal voering | Imitatiebont | |
| Materiaal binnenzool | Textiel |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
