marlies dekkers Signature hipster Space Odyssey zwart
Dames hipster van marlies|dekkers uit de 'Space Odyssey' serie. Deze short is gemaakt in gladde micro kwaliteit met een lichte glans. Middenvoor loopt een naad. De tailleband is elastisch en bestaat aan de achterkant uit 2 bandjes met in het midden een metalen ringetje. Het kruis is met katoen gevoerd.
Marlies creëerde haar Signature Space Odyssey collectie in een glanzende stof die superzacht aanvoelt op je lichaam. Het hoogtepunt van deze collectie is de symmetrie, die veel vaardigheid vereist! Kijk maar naar de string: de achterkant heeft een grafisch patroon gemaakt van bandjes met verschillende breedtes en lengtes en veel bevestigingspunten. De constructie ervan vraagt om extreme nauwkeurigheid. De bandjes zijn verbonden door zilverkleurige ornamenten.
lees meerMarlies creëerde haar Signature Space Odyssey collectie in een glanzende stof die superzacht aanvoelt op je lichaam. Het hoogtepunt van deze collectie is de symmetrie, die veel vaardigheid vereist! Kijk maar naar de string: de achterkant heeft een grafisch patroon gemaakt van bandjes met verschillende breedtes en lengtes en veel bevestigingspunten. De constructie ervan vraagt om extreme nauwkeurigheid. De bandjes zijn verbonden door zilverkleurige ornamenten.
Specificaties
Materiaal | 58% polyamide/36% polyester/6% elastaan | |
---|---|---|
Kleur | Zwart | |
Merk | marlies dekkers | |
Merklijn | marlies dekkers Signature | |
Wasvoorschrift | Machinewas | |
Leveranciers artikelnummer | 15583/55 BRAZILLIAN | |
Leverancierskleur | ZWART |
Bekijk meer
Reviews (2)
Laat je verrassen
Ontvang de laatste acties, nieuwe mode en persoonlijke tips in je mailbox.