John Frieda Blonde+ Repair Bond Building shampoo - 250 ml
  • wannahavedays

John Frieda Blonde+ Repair Bond Building shampoo - 250 ml

NuPrijs: 6.52 euro
Originele prijs: 14.49 euroAdviesprijsJohn Frieda

John Frieda Blonde+ Repair Bond Building shampoo - 250 ml

Geef kwetsbaar blond haar dagelijks de zorg die het nodig heeft met de John Frieda Blonde+ Repair Bond Building shampoo. Deze shampoo is ontwikkeld als onderdeel van het Blonde+ Repair System stap 1-2-3 en richt zich op broos, beschadigd haar dat wel wat extra aandacht kan gebruiken. Het haar wordt zacht gereinigd, terwijl de formule helpt de haarvezel van binnenuit te versterken voor zichtbaar gladder en glanzender haar.

Gerichte verzorging voor blond haar

  • Speciaal voor blond haar: helpt de conditie van blond geverfd en natuurlijk blond haar te verbeteren.
  • Met Bond Building Plex: ondersteunt het opbouwen van nieuwe bindingen binnenin de haarvezel.
  • Herstelt de haarstructuur: helpt beschadigde gedeelten te versterken en maakt het haar beter handelbaar.
  • Gezonde glans: zorgt voor een stralende, glanzende finish.
  • Kleurbehoud: verzorgt het haar zodat de kleur er langer fris en verzorgd uitziet.
  • Handige tube met 250 ml inhoud, ideaal voor dagelijks gebruik in de badkamer of onder de douche.

Zo gebruik je deze herstellende shampoo

Breng de shampoo aan op nat haar en masseer rustig in totdat het goed schuimt. Verdeel het product over de lengtes en punten en spoel daarna zorgvuldig uit. Voor een compleet verzorgde routine gebruik je aansluitend de Blonde+ Repair Bond Building Conditioner.

John Frieda expertise voor jouw haar

John Frieda ontwikkelt haarverzorging met een duidelijke focus op specifieke haartypen en haarwensen. De Blonde+ Repair lijn is ontworpen voor blond haar dat extra verzorging en bescherming nodig heeft, met formules die inspelen op zowel de uitstraling als het gevoel van je haar.

Geschikt als je je blonde haar grondig wilt reinigen en tegelijk wilt verzorgen voor een glanzende, verzorgde uitstraling.

Specificaties

Hygiëne voorschriftLet op: om hygiënische redenen kunnen geopende artikelen niet worden geretourneerd.
MerkJohn Frieda
MerklijnJohn Frieda Blonde+ Repair
Aantal stuks in verpakking1
Inhoud (ml)250
HaartypeBlond
HaarverzorgingseffectKleurbehoud

Inhoud verpakking

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Sodium Chloride, Parfum, Glycol Distearate, Propanediol, Benzyl Alcohol, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Dicetyldimonium Chloride, Isopentyldiol, Cetyl Alcohol, PEG-12 Dimethicone

Reviews

Dit artikel heeft nog geen reviews.

Toegevoegd aan je winkelmandje

mijn wehkamp