John Frieda Blonde+ Repair Bond Building conditioner - 250 ml
Geef broos, beschadigd blond haar extra verzorging met de John Frieda Blonde+ Repair Bond Building conditioner. Deze conditioner is onderdeel van het Blonde+ Repair System, stap 1-2-3, en is speciaal ontwikkeld voor blond haar dat wel wat herstel kan gebruiken. De formule met Bond Building Plex helpt nieuwe bindingen binnenin de haarvezel op te bouwen, zodat het haar er weer glad en glanzend uitziet.
Herstellende verzorging voor blond haar
- Speciaal voor blond haar dat extra herstel nodig heeft
- Met Bond Building Plex dat het haar van binnenuit helpt versterken
- Ondersteunt het herstel van de haarstructuur
- Laat het haar er glanzend en verzorgd uitzien
- Handige tube met 250 ml inhoud
- Geschikt voor dagelijks gebruik binnen je blonde verzorgingsroutine
Zo gebruik je de conditioner in jouw routine
Was eerst het haar met Blonde+ Repair Bond Building Shampoo. Breng daarna de Bond Building Conditioner aan op nat haar en verdeel het gelijkmatig vanaf de lengtes tot in de punten. Laat kort inwerken en spoel vervolgens goed uit. Gebruik de conditioner als stap in jouw vaste haarverzorgingsroutine voor blond haar.
John Frieda haarverzorging
John Frieda ontwikkelt haarverzorging die inspeelt op de behoeften van verschillende haartypes en haarkleuren. De formules zijn gericht op gerichte resultaten, zodat je jouw haar thuis verzorgt met producten die passen bij jouw specifieke haarwensen.
Een fijne keuze als je blond haar extra verzorging en zichtbaar herstel wilt geven.
Specificaties
| Hygiëne voorschrift | Let op: om hygiënische redenen kunnen geopende artikelen niet worden geretourneerd. | |
|---|---|---|
| Merk | John Frieda | |
| Merklijn | John Frieda Blonde+ Repair | |
| Aantal stuks in verpakking | 1 | |
| Inhoud (ml) | 250 | |
| Haartype | Blond | |
| Haarverzorgingseffect | Herstel |
Inhoud verpakking
Bekijk meer
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
