JANZEN Skin 90 doucheschuim - 200 ml
  • wannahavedays

JANZEN Skin 90 doucheschuim - 200 ml

NuPrijs: 6.65 euro
Originele prijs: 9.50 euroAdviesprijsJANZEN
16 reviews

JANZEN Skin 90 doucheschuim - 200 ml

De Janzen doucheschuim Skin 90 zorgt voor een zachte, weelderige schuimmassa en is zuinig in gebruik. De schuimmassa zorgt voor een ultiem ontspanningsmoment en spoelt alle stress weg, waardoor het lichaam en geest weer even kunnen bijkomen. De Janzen doucheschuim is een fles vol bodybeauty die het lichaam van top tot teen een stralend en sensationeel gevoel geeft. De doucheschuim is vrij parabenen en siliconen. De doucheschuim is verkrijgbaar in alle geuren.

Opgewekt en vrolijk, dat is White Lily & Cherry Blossom van Janzen. De kersenbloesem heeft in Japan een haast heilige status. Met haar lichtroze blaadjes en aangename geur is de boom een waar feest voor de zintuigen. Het subtiele van de kersenbloesem wordt in dit parfum afgewisseld met het frisse van de lelie en krachtige van de tonkaboon. Verder in dit bouquet fragmenten van peer, appel, framboos en hints of vanilla.

Gebruik:
Janzen doucheschuim Skin 90 aanbrengen op de vochtige huid. Een kleine hoeveelheid is genoeg om een weelderig schuim te creëren, welke gemakkelijk uitgesmeerd kan worden over het lichaam.

Resultaat:
Janzen doucheschuim Skin 90 zorgt voor een zachte en stralende huid. Het weelderige schuim geeft lichaam en geest een ultiem ontspanningsmoment en geeft een sensationeel gevoel.

Ingrediënten:
Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Isopentane, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Isobutane, Decyl Glucoside, Parfum, Acrylates/Steareth-20 Methacrylate Copolymer, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Cocamide MIPA, Laureth-4, Polyquaternium-39, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium EDTA, Sodium Hydroxide, Propylene Glycol, , DL-alpha-Tocopherol, Sodium Benzoate, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Coumarin, Benzyl Salicylate, Geraniol, Citronellol, Farnesol, Linalool, Hexyl Cinnamal.

Tip:
De Janzen doucheschuim is tevens te gebruiken als scheerschuim.

Specificaties

Hygiëne voorschriftLet op: om hygiënische redenen kunnen geopende artikelen niet worden geretourneerd.
Aantal stuks in verpakking1
Inhoud (ml)200
HuidtypeAlle huidtypen
GeslachtUnisex
MerkJANZEN
MerklijnJANZEN Skin 90

Reviews

Toegevoegd aan je winkelmandje

mijn wehkamp