Garcia pufferjas - zwart

Garcia pufferjas - zwart

Prijs: 179.99 euro

Garcia pufferjas - zwart

Met deze Garcia dames puffer winterjas in zwart ben je klaar voor frisse herfst- en winterdagen. De middellange jas heeft een gewatteerde look die prettig omsluit en warmte goed vasthoudt. De capuchon en lange mouwen maken het een praktische keuze voor dagelijks gebruik, van werk tot een wandeling door de stad.

Warme jas voor elke dag

  • Middellange pufferjas, ideaal voor herfst en winter
  • Capuchon voor extra bescherming tegen wind en kou
  • Knoopsluiting over de hele lengte voor een nette, gesloten voorzijde
  • Lange, rechte mouwen voor een comfortabele pasvorm
  • Zwarte effen kleur, makkelijk te combineren met je dagelijkse outfits
  • Sierzakken voor een verzorgd en gestroomlijnd uiterlijk
  • Onderdeel van de Garcia Daily collectie, ontworpen voor dagelijks dragen

Comfortabel in uiteenlopend weer

De jas is gemaakt voor wisselvallige seizoenen als herfst en winter. Dankzij de gewatteerde voering blijf je aangenaam warm, terwijl de lengte rond het midden zorgt voor voldoende bedekking zonder dat de jas zwaar aanvoelt. Draag de jas over je favoriete trui, jeans en sneakers of laarzen voor een praktische, alledaagse look.

Garcia: eigentijdse stijl met een vertrouwd gevoel

Garcia staat bekend om kleding met een toegankelijke, moderne stijl die goed past in het dagelijks leven. De collecties zijn afgestemd op draaggemak en een fijne pasvorm, zodat je kledingkast bestaat uit stukken waar je vaak naar grijpt. Deze jas sluit daar mooi op aan en vormt een betrouwbare basis voor het koude seizoen.

Een fijne keuze als je zoekt naar een zwarte pufferjas die je dagelijks met gemak aantrekt.

Specificaties

Soort jasWinterjassen, Puffer jassen
KleurZwart
Materiaal samenstelling100% polyester
MateriaalPolyester
KraagvormCapuchon
MouwlengteLange mouw
SluitingKnoopsluiting

Reviews

Dit artikel heeft nog geen reviews.

Maattabel

Toegevoegd aan je winkelmandje

mijn wehkamp