Gabor Laarzen 879 Taupe
Ga zelfverzekerd de koudere maanden in met deze taupe suède hoge laarzen van Gabor. De rijke taupekleur geeft een rustige, moderne uitstraling die makkelijk te combineren is met je dagelijkse garderobe. De zachte suède buitenkant en de textiele voering zorgen samen voor een prettig gevoel rond je voet en schacht, terwijl de ronde neus voldoende ruimte biedt bij de tenen. De blokhak van 5 cm geeft net wat extra lengte, zonder dat je inlevert op stabiliteit of comfort.
Comfort en details voor elke dag
- Gemaakt van zacht suède in de kleur taupe voor een rustige, stijlvolle look
- Blokhak van 5 cm hoogte voor een comfortabele, stabiele stap
- Schachthoogte van 40 cm en medium schachtwijdte (35-38 cm) voor een normale pasvorm rond het been
- Textiele voering die zacht aanvoelt rond de voet
- Rubberen zool voor grip op natte en gladde ondergronden
- Ritssluiting aan de zijkant zodat je de laarzen makkelijk aan- en uittrekt
- Normale leest en maatadvies: dit artikel valt normaal
- Vast voetbed voor een stabiel gevoel in de laars
Ideaal voor herfst en winter
Deze hoge laars past goed bij lange jurken, een wollen rok of een smalle jeans. De taupekleur combineert mooi met warme herfsttinten en neutrale basics. Handig voor een dag op kantoor, een middag in de stad of een wandeling door het park.
Gabor: pasvorm en kwaliteit
Gabor staat bekend om schoenen met aandacht voor pasvorm en draaggemak. Bij elke laars wordt gelet op ondersteuning, materiaalkeuze en afwerking, zodat je lang plezier hebt van je aankoop. Deze hoge laarzen sluiten aan bij die visie, met een evenwicht tussen comfort en een verzorgde uitstraling.
Een tijdloze laars waar je seizoen na seizoen met plezier naar grijpt.
Specificaties
| maatadvies | Dit artikel valt normaal. | |
|---|---|---|
| Materiaal samenstelling | Suède | |
| Kleur | Taupe | |
| Merk | Gabor | |
| Sluiting | Ritssluiting | |
| Hakhoogte (cm) | 5 | |
| Hak- of zoolvorm | Chunky |
Bekijk meer
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
