Fred de la Bretoniere Enkellaarsjes Blaire Ankle Boot Zwart
Geef je outfit een luxe upgrade met deze leren dames enkellaars met blokhak van Fred de la Bretoniere. Het model heeft een elegante, slanke vorm en is uitgevoerd in zwart leer met subtiele reptielenprint. Dat geeft een rustige, maar toch opvallende uitstraling. De binnenkant is volledig van leer, wat soepel om de voet sluit en prettig aanvoelt tijdens het lopen.
Kenmerken van de Blaire enkellaars
- Gemaakt van 100% leer, zowel aan de buitenkant als aan de binnenkant
- Zwarte kleur met reptielenprint voor een verfijnde, moderne look
- Blokhak van 8 cm voor extra hoogte en een stabiel gevoel
- Schachthoogte van 14 cm bij maat 38 voor een mooi aansluitend model rond de enkel
- Normale leest met vast voetbed
- Handige ritssluiting aan de binnenzijde voor snel aan- en uittrekken
- Subtiel metalen merklabel op de schacht als stijlvol detail
- Maatadvies: dit artikel valt groot, kies bij twijfel een maat kleiner
Wanneer draag je deze enkellaars
Deze zwarte enkellaars past goed bij zowel een jurk als een nette broek. Door de blokhak kun je hem eenvoudig de hele dag dragen, van kantoor tot een etentje. De rustige print maakt het een laars die je vaak pakt, in verschillende seizoenen.
Fred de la Bretoniere: vakmanschap sinds de jaren '60
Fred de la Bretoniere staat al sinds de jaren '60 bekend om schoenen en tassen waarin kwaliteit en ontwerp centraal staan. Het merk werkt met sterke materialen en tijdloze lijnen, vaak met een herkenbare, eigen signatuur. Zo haal je met dit enkellaarsje een stijlvol ontwerp in huis dat lang mooi blijft.
Een enkellaars waar je keer op keer met plezier in stapt.
Specificaties
| maatadvies | Dit artikel valt groot. Wij adviseren een maat kleiner te bestellen. | |
|---|---|---|
| Materiaal samenstelling | 100% leer | |
| Kleur | Zwart | |
| Merk | Fred de la Bretoniere | |
| Sluiting | Ritssluiting | |
| Leest | Normaal | |
| Hakhoogte (cm) | 8 |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
