Floris van Bommel Zelmi leren veterboots cognac
Deze leren enkellaars van Floris van Bommel combineert een tijdloze uitstraling met doordacht draagcomfort. Het bovenwerk is gemaakt van cognac kleurig kalfsleer met een fijne nerf en subtiele zijdeglans. De schacht is afgewerkt met een kleine zilverkleurige stud in de vorm van de letter F, wat zorgt voor een herkenbaar en stijlvol detail. De zwarte lederen inzetten in het geleng en de haktip van de rubberen zool geven de schoen een verzorgde, luxe uitstraling.
Comfort en details in één ontwerp
- Bovenwerk van soepel kalfsleer met fijne nerf en zachte glans
- Slijtvaste rubber zool met zwartgeverfde lederen inzetten voor een verzorgde afwerking
- Combinatie van vetersluiting en YKK ritssluiting voor makkelijk aan- en uittrekken
- Uitneembaar, zacht voetbed dat vochtregulerend werkt en geschikt is voor eigen steunzolen
- Leren voering en leren binnenzool voor een stevig en comfortabel gevoel rond de voet
- Lage hakhoogte (0 - 2,5 cm) voor stabiel en dagelijks draaggemak
Voor dagelijkse en vrouwelijke outfits
Deze veterboot sluit mooi aan rond de voet dankzij de normale leest. De veters pas je eenvoudig aan voor de juiste stevigheid en met de ritssluiting trek je de laars snel aan en uit. De cognac kleur en rustige belijning maken dit een veelzijdige enkellaars voor alledaagse, vrouwelijke outfits.
Floris van Bommel: stijl en vakmanschap
Floris van Bommel is een Nederlands schoenenmerk met een lange traditie in schoenmakerij. Het merk staat bekend om de combinatie van klassieke vormen en moderne accenten, altijd met aandacht voor afwerking en materialen. Met deze enkellaars kies je voor een schoen waarin dat vakmanschap duidelijk terugkomt.
Een betrouwbare basislaars die stijl, comfort en kwaliteit op een mooie manier samenbrengt.
Specificaties
| Materiaal samenstelling | 100% leer | |
|---|---|---|
| Kleur | cognac | |
| Merk | Floris van Bommel | |
| Sluiting | Veter | |
| Leest | Normaal | |
| Materiaal binnenzool | Leer | |
| Materiaal buitenzool | Rubber |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
