Floris van Bommel De Gripper 03.09 textiel sneakers bruin
Stap ontspannen je dag in met deze Floris van Bommel heren sneakers. De Gripper is een lage sneaker op een robuuste runnerzool, waarbij de langgerekte stabilizer bij de hiel zorgt voor extra stevigheid. Het bovenwerk van bruin textiel krijgt een moderne uitstraling door de rubberen labels met Floris van Bommel-logo op de zijkant en de tong. De combinatie van een normale leest in wijdte G1/2 en de lichte constructie maakt deze schoen geschikt voor lange dagen op pad.
Belangrijke kenmerken op een rij
- Bovenkant van bruin textiel met leren details voor een moderne, stedelijke uitstraling
- Volledig leren voering die soepel aanvoelt rond de voet
- Leren binnenzool met vochtregulerende eigenschappen voor een fris gevoel
- Uitneembaar voetbed, geschikt voor eigen inlegzolen of steunzolen
- Runnerzool van rubber met profielzool voor grip op verschillende ondergronden
- Lage hakhoogte (0 - 2,5 cm) en laag model voor een ontspannen loopgevoel
- Lichtgewicht ontwerp dat tijdens dagelijks gebruik voor een licht loopgevoel zorgt
- Vetersluiting voor een nauwkeurig aan te passen pasvorm
Comfortabel in het dagelijkse straatbeeld
Deze sneaker past goed bij een casual of sportieve outfit en sluit aan bij een stedelijke stijl. De ruime pasvorm in wijdte G1/2 en de soepele voering zorgen ervoor dat je voeten ook na vele stappen comfortabel blijven.
Floris van Bommel kwaliteit
Floris van Bommel is een Nederlands merk met een lange historie in schoenmakerij. De focus ligt op doordachte ontwerpen, hoogwaardige materialen en een stevige afwerking. Met De Gripper kies je voor een sneaker waarin vakmanschap en moderne vormgeving samenkomen.
Een stevige schoen die elke dag weer comfortabel zit.
Specificaties
| Merk | Floris van Bommel | |
|---|---|---|
| Materiaal samenstelling | 100% textiel | |
| Materiaal buitenkant | Leer en textiel | |
| Materiaal voering | Leer | |
| Sluiting | Veter | |
| Leest | Normaal | |
| Hoogte schoen | Laag |

Bekijk meer
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
