Fa Pink Passion deodorant spray - 6 x 150 ml - voordeelverpakking
Deze Fa deodorant spray dames 48 uur biedt betrouwbare bescherming gedurende de dag. De spray is speciaal ontwikkeld voor dames en laat geen witte strepen achter, zodat kleding er verzorgd uit blijft zien. Dankzij de handige multipack heb je altijd een extra flacon in huis, bijvoorbeeld voor in de badkamer en in je tas. De sprayvorm verdeelt de deodorant gelijkmatig over de huid en voelt licht aan.
Praktische voordelen voor elke dag
- Bescherming tot 48 uur voor een fris gevoel
- Deodorant spray die snel opdroogt op de huid
- Geschikt voor dames, met een verfijnde geur
- Multipack met meerdere sprays, handig als voorraad of om te verdelen over verschillende plekken
- Ontworpen om geen witte strepen achter te laten op kleding
Altijd bij de hand
Met deze multipack deodorant spray is er altijd een flacon beschikbaar, of je nu thuis bent, onderweg naar werk gaat of een weekend weg plant. De spray is gemakkelijk mee te nemen in een tas of koffer en is snel opnieuw aan te brengen wanneer dat nodig is.
Fa als vertrouwde keuze
Fa richt zich op dagelijkse verzorgingsproducten die prettig in gebruik zijn en aansluiten bij een actieve levensstijl. Het merk combineert formules met toegankelijke geuren, zodat je eenvoudig een verzorgingsroutine opbouwt die bij je past.
Met deze deodorant spray van Fa creëer je een verzorgde basis voor elke dag.
Specificaties
| Multipack | ||
|---|---|---|
| Type deodorant | Spray | |
| Hygiëne voorschrift | Let op: om hygiënische redenen kunnen geopende artikelen niet worden geretourneerd. | |
| Aantal stuks in verpakking | 6 | |
| Geslacht | Dames | |
| Beschermingsduur (uur) | 48 | |
| Anti-witte strepen |
