Fa Cream&Oil Cacaobutter & Coco Oil douchegel - 6 x 250 ml - voordeelverpakking
Deze Fa douchegel gel alle huidtypen zorgt voor een verfrissende reiniging onder de douche. De zachte geltextuur verdeelt gelijkmatig over de huid en spoelt eenvoudig weer af. Deze douchegel is geschikt voor alle huidtypen en kan daardoor dagelijks worden gebruikt door het hele gezin. De formule reinigt de huid op milde wijze en heeft een aangename geur die je doucheroutine een verzorgd gevoel geeft.
Fris gevoel onder de douche
- Douchegel met gladde gelstructuur die prettig over de huid glijdt
- Geschikt voor alle huidtypen en dagelijks gebruik
- Milde reiniging die de huid schoon en verzorgd achterlaat
- Aangename geur voor een fris gevoel na het douchen
- Praktische verpakking die handig in de hand ligt onder de douche
Een vast onderdeel van je dagelijkse routine
Met deze douchegel maak je van ieder douchmoment een kort verzorgingsritueel. Gebruik een kleine hoeveelheid gel op een washand of direct op de huid, schuim licht op en spoel daarna zorgvuldig af. De frisse geur blijft subtiel aanwezig en geeft je dag een verzorgde start of afsluiting.
De verzorgingsexpertise van Fa
Fa ontwikkelt al jarenlang producten voor dagelijkse lichaamsverzorging. Het merk richt zich op betrouwbare kwaliteit, prettige geuren en gebruiksvriendelijke formules die passen in een moderne badkamer. Zo weet je dat je kiest voor een douchegel die aansluit op de behoeften van alledaagse verzorging.
Een verzorgde basis voor elk douchmoment, van vroege ochtend tot ontspannen avond.
Specificaties
| Hygiëne voorschrift | Let op: om hygiënische redenen kunnen geopende artikelen niet worden geretourneerd. | |
|---|---|---|
| Aantal stuks in verpakking | 6 | |
| Inhoud (ml) | 250 | |
| Huidtype | Alle huidtypen | |
| Geslacht | Dames | |
| Merk | Fa | |
| EAN | 3178040710719 |
