
Drs Leenarts Salicylic Acid 2% Gel - 50 ml
Gerichte verzorging voor een huid met onzuiverheden, dat is wat deze Drs Leenarts salicylzuur 2% gel cleanser voor het gezicht biedt. De gel is speciaal ontwikkeld voor zones waar regelmatig puistjes en verstopte talgklieren ontstaan, zoals de T-zone, kin of kaaklijn. De lichte textuur smeer je eenvoudig uit over de gereinigde huid en voelt daarbij niet zwaar of plakkerig aan.
Belangrijkste kenmerken op een rij
- Gerichte gel voor delen van het gezicht met onzuiverheden of verstopte talgklieren
- Bevat 2% salicylzuur, een ingrediënt dat veel wordt gebruikt bij een onzuivere huid
- Te gebruiken in de avond, na het reinigen van de huid
- Geschikt om plaatselijk aan te brengen op probleemzones
- Inhoud: 50 ml, handig formaat voor thuis of in je toilettas
- Verpakking met 1 stuk
- Let op: om hygiënische redenen kunnen geopende artikelen niet worden geretourneerd
Avondroutine voor onzuivere zones
Breng de gel 's avonds aan op een schone huid. Gebruik een kleine hoeveelheid en smeer deze dun uit over de plekken waar vaak onzuiverheden of verstopte talgklieren ontstaan. Laat de gel intrekken voordat je eventuele andere producten gebruikt.
De aanpak van Drs Leenarts
Drs Leenarts is opgericht door een dermatoloog en richt zich op doelgerichte producten voor de huid. De formules sluiten aan bij wat in de dermatologie bekend en gebruikelijk is. Zo weet je dat je kiest voor een merk dat zijn producten baseert op duidelijke en herkenbare huidproblemen.
Een praktische toevoeging aan je avondverzorging als je huid regelmatig last heeft van onzuiverheden.
Specificaties
| Hygiëne voorschrift | Let op: om hygiënische redenen kunnen geopende artikelen niet worden geretourneerd. | |
|---|---|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 | |
| Inhoud (ml) | 50 | |
| Populaire ingrediënten | Niet van toepassing | |
| Merk | Drs Leenarts | |
| EAN | 8718801812365 | |
| Artikelnummer | 17584996 |
Inhoud verpakking
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.