Bormioli Rocco Whiskey Karaf Capitol - 700 ml
Serveer je favoriete drank op een verzorgde manier met deze Bormioli Rocco Capitol karaf. De transparante karaf heeft een klassieke vorm en is voorzien van een stevige dop die de fles volledig afsluit. Zo blijft de inhoud goed beschermd en bewaar je drank zoals whisky of wijn langer op smaak. Met een inhoud van 700 ml is dit een praktische maat voor op tafel tijdens een etentje of een borrel met familie of vrienden.
Praktische details voor dagelijks gebruik
- Afsluitbare dop zodat aroma's en smaken goed bewaard blijven
- Inhoud van 700 ml, ideaal voor whisky, wijn of andere dranken
- Transparant glas, waardoor je altijd precies ziet wat erin zit
- Geschikt voor de vaatwasser, wat het schoonmaken eenvoudig maakt
- Mag niet in de magnetron worden gebruikt
- Geschikt als geschenk voor een housewarming, verjaardag of andere gelegenheid
Op tafel in keuken en eetkamer
Deze karaf komt goed tot zijn recht op de eettafel tijdens een diner, maar ook op het dressoir of de bar in de keuken. Vul de karaf met whisky, wijn of een andere drank die je graag schenkt en creëer een verzorgde presentatie die past bij zowel alledaagse momenten als feestelijke avonden.
Italiaanse glasspecialist Bormioli Rocco
Bormioli Rocco is een Italiaanse specialist in glaswerk, bekend om zorgvuldig ontworpen producten voor dagelijks gebruik. De combinatie van helder glas en doordachte vormen maakt het merk een vertrouwde keuze voor wie graag een verzorgd gedekte tafel heeft.
Een karaf die bewaren en schenken net even zorgvuldiger en strakker georganiseerd maakt.
- Met dop
- Voor wijn en whisky
- Leuk geschenkidee
Specificaties
| Diameter (cm) | 0 | |
|---|---|---|
| Inhoud (ml) | 700 | |
| Magnetronbestendig | ||
| Vaatwasserbestendig | ||
| Kleur | Transparant | |
| Merk | Bormioli Rocco | |
| Door | Cookinglife |
Bekijk meer
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
