Axe Fine Fragrance Collection Cherry Fizz Premium deodorant bodyspray - 6 x 150 ml
  • wannahavedays

Axe Fine Fragrance Collection Cherry Fizz Premium deodorant bodyspray - 6 x 150 ml

NuPrijs: 20.37 euro
Originele prijs: 50.94 euroAdviesprijsAxe
1 review

Axe Fine Fragrance Collection Cherry Fizz Premium deodorant bodyspray - 6 x 150 ml

Deze Axe deodorant Fine Fragrance Collection biedt langdurige frisheid met een verfijnde geurbeleving. De deodorant is speciaal ontwikkeld voor heren en zorgt tot 72 uur voor betrouwbare bescherming tegen ongewenste geurtjes. De formule is geschikt voor dagelijks gebruik en laat geen witte strepen achter volgens de productspecificatie. Dankzij het multipack heb je altijd een extra deodorant bij de hand, handig voor thuis, in de sporttas of op reis.

Frisse verzorging met langdurige bescherming

  • Deodorant uit de Axe Fine Fragrance Collection voor heren
  • Bescherming tot 72 uur tegen ongewenste geurtjes
  • Geschikt voor dagelijks gebruik
  • Multipack voor een praktische voorraad
  • Handzaam formaat voor in tas of koffer

Altijd voorbereid in elke situatie

Met dit multipack deodorant ben je goed voorbereid op drukke dagen, intensieve sportmomenten en lange werkdagen. Plaats een flacon in de badkamer, één in je sporttas en eventueel één op je werkplek, zodat je je geurverzorging eenvoudig afstemt op jouw dagritme.

Axe Fine Fragrance Collection

Axe Fine Fragrance Collection staat voor moderne geuren die zijn geïnspireerd op klassieke parfums. De producten combineren praktische bescherming met een verzorgende geurervaring. Zo biedt Axe een betrouwbare keuze voor mannen die waarde hechten aan frisheid en een doordachte geur.

Een verzorgde geurervaring die je dagelijkse routine versterkt.

Specificaties

Multipack
Hygiëne voorschriftLet op: om hygiënische redenen kunnen geopende artikelen niet worden geretourneerd.
Aantal stuks in verpakking6
GeslachtHeren
Beschermingsduur (uur)72
Anti-witte strepen
MerkAxe

Inhoud verpakking

Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Parfum, Zinc Neodecanoate, Isopropyl Myristate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphthalenes.

Reviews

Toegevoegd aan je winkelmandje

mijn wehkamp