Axe Fine Fragrance Collection Black Vanilla premium deodorant bodyspray - 6 x 150 ml
  • wannahavedays

Axe Fine Fragrance Collection Black Vanilla premium deodorant bodyspray - 6 x 150 ml

NuPrijs: 20.37 euro
Originele prijs: 50.94 euroAdviesprijsAxe
1 review

Axe Fine Fragrance Collection Black Vanilla premium deodorant bodyspray - 6 x 150 ml

Deze Axe deodorant spray Fine Fragrance Collection multipack biedt langdurige frisheid in een praktische voorraad. De deodorant is speciaal ontwikkeld voor heren en combineert een verfijnde geur met een effectieve bescherming tot 72 uur. Dankzij de sprayvorm breng je de deodorant gelijkmatig aan op de huid voor een fris gevoel gedurende de dag en avond.

Verzorgde frisheid met een verfijnde geur

  • Spray deodorant voor makkelijke en gelijkmatige verdeling
  • Bescherming tot 72 uur tegen ongewenste geurtjes
  • Onderdeel van de Axe Fine Fragrance Collection met een geraffineerde geurbeleving
  • Speciaal ontwikkeld voor heren
  • Multipack verpakking zodat je meerdere bussen tegelijk in huis hebt
  • Geschikt voor dagelijks gebruik op een schone en droge huid

Altijd voorbereid op drukke dagen

Met dit multipack heb je een handige voorraad deodorant voor verschillende momenten. Leg een bus in de badkamer, een in je sporttas en eventueel een in je tas of kluisje zodat je na het sporten, werk of een lange dag eenvoudig kunt verfrissen.

Axe fine fragrance collection

Axe combineert ervaring in verzorgingsproducten met moderne geurtechnologie in de Fine Fragrance Collection. Het merk richt zich op toegankelijke producten met een herkenbare kwaliteit zodat je kunt vertrouwen op een consistente geur en bescherming bij dagelijks gebruik.

Een complete basisvoorraad deodorant die je dag na dag een verzorgd en fris gevoel geeft.

Specificaties

Multipack
Type deodorantSpray
Hygiëne voorschriftLet op: om hygiënische redenen kunnen geopende artikelen niet worden geretourneerd.
Aantal stuks in verpakking6
Gewicht (gram)813
GeslachtHeren
Beschermingsduur (uur)72

Inhoud verpakking

Ingrediënten: Alcohol Denat., Butane, Isobutane, Propane, Zinc Neodecanoate, Parfum, Isopropyl Myristate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin, Geraniol, Limonene, Linalool.

Reviews

Toegevoegd aan je winkelmandje

mijn wehkamp