4PRESIDENT Joggingbroek Lorenzo
Voor elke speeldag is er deze jongens joggingbroek van 4PRESIDENT in de kleur washed black. De broek heeft een comfortabele pasvorm met een zachte, iets zwaardere stof die prettig aanvoelt. De elastische tailleband met contrasterend koord zorgt ervoor dat de broek goed blijft zitten, terwijl de boorden aan de pijpen voor een aansluitende look zorgen. Op de broekspijpen staan Cosmic Cowboy en ruimteprints, die meteen opvallen en de broek een sportieve uitstraling geven.
Praktische details voor elke dag
- Gemaakt van 95% katoen en 5% elastaan met stretch en een zacht gevoel op de huid
- Elastische tailleband met aansnoerkoord voor extra comfort
- Boorden aan de onderkant van de pijpen voor een aangesloten pasvorm
- Zakken voor om kleine spullen in mee te nemen
- Washed black kleur met ruimteprints en 'Cosmic Cowboy' details
- Geschikt voor peuters, kleuters, schoolkinderen en tieners
Ideaal voor dagelijkse avonturen
Deze broek uit de Daily collectie is gemaakt voor drukke dagen vol spelen, sporten en ontspannen. De soepele stof beweegt makkelijk mee, waardoor kinderen vrij kunnen rennen, klimmen en fietsen. Combineer met een eenvoudig T-shirt of hoodie en sneakers voor een makkelijke outfit waar je kind zich de hele dag comfortabel in voelt.
4PRESIDENT kinderkleding
4PRESIDENT ontwerpt kinderkleding met oog voor comfort en een eigentijdse stijl. De collecties zijn afgestemd op het dagelijks leven van actieve kinderen, met materialen die prettig aanvoelen en doordachte details. Zo wordt aankleden praktisch en leuk voor elke dag.
Een praktische basisbroek voor kinderen die graag bewegen en houden van een eigentijdse uitstraling.
Specificaties
| Materiaal | Katoen | |
|---|---|---|
| Kleur | Washed Black | |
| Merk | 4PRESIDENT | |
| Sluiting | Elastische tailleband met koord | |
| Verstelbare taille | ||
| Leveranciers artikelnummer | 4P0607214-WASHED BLACK | |
| Leverancierskleur | Washed Black |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
