Done by Deer Hydrofiele spuugdoek 2-pack Playground - Blauw
Maak de verzorgingsmomenten van je kleintje net iets makkelijker met dit zachte Done by Deer mond-/spuugdoekje van katoen. Handig tijdens het voeden, op schoot of onderweg, en door het compacte formaat past het eenvoudig in elke luiertas of box.
Zacht en praktisch in gebruik
- Gemaakt van katoen, dat zacht aanvoelt op de tere babyhuid
- Geschikt voor jongens en meisjes, ideaal om dagelijks te gebruiken
- Eén doekje per verpakking, handig als extra doekje naast je hydrofielen
- Veelzijdig te gebruiken bij het voeden, boertjes laten en kleine ongelukjes
Altijd binnen handbereik bij verzorging
Leg het mond- en spuugdoekje klaar bij de voedingsstoel, op de commode of naast de bank. Tijdens het drinken veeg je eenvoudig mond en kinnetje schoon en daarna is het doekje zo weer uitgewassen. Ook in de luiertas is het een praktische basis om mee te nemen voor onderweg, zodat je snel kunt reageren op kleine knoeimomenten.
De wereld van Done by Deer
Done by Deer staat bekend om doordachte producten voor baby’s en jonge kinderen. Het merk combineert praktische oplossingen met een kindvriendelijke uitstraling, zodat verzorgingsartikelen prettig zijn in gebruik en passen bij het dagelijkse gezinsleven.
Een prettig, zacht basisdoekje dat elke dag weer van pas komt bij de verzorging van je baby.
Specificaties
| Multipack | ||
|---|---|---|
| Kleur | Blauw | |
| Materiaal | Katoen | |
| Merk | Done by Deer | |
| Fabriekstype | Burp cloth 2-pack Playground Blue | |
| Aantal stuks in verpakking | 1 | |
| EAN | 5712643054955 |
Bekijk meer
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.



