Cognackleurige dames Haboob Jolie suède clogs -

Haboob Jolie suède clogs - cognac

Prijs: 99.99 euro

Haboob Jolie suède clogs - cognac

Stap stijlvol de deur uit met de Haboob Jolie dames clog in cognac. Deze schoen heeft een verfijnde, vrouwelijke uitstraling door het zachte suède en de warme lichtbruine kleur. De subtiele hakhoogte van 2 cm en de platte zool geven een rustige, stabiele stap, prettig voor dagelijks gebruik. Door de instap zonder sluiting schiet je de clog eenvoudig aan en ben je snel klaar om te gaan.

Comfort en details in één model

  • Zachte buitenkant van suède voor een rijke, matte look
  • Warme voering van imitatiebont voor een zacht gevoel rond de voet
  • Textielen binnenzool voor extra comfort bij langer lopen of staan
  • Rubberen zool die zorgt voor grip op verschillende ondergronden
  • Lage hakhoogte van 2 cm met platte zool voor een ontspannen loopervaring
  • Normale leest, geschikt voor de meeste voetvormen
  • Cognackleurige afwerking die goed aansluit bij neutrale en aardse tinten

Voor alledaagse en geklede momenten

Deze clog past bij veel situaties. Draag de Haboob Jolie onder een jeans voor een ontspannen dag of combineer met een pantalon of jurk voor een meer geklede uitstraling. Het instapmodel maakt de schoen praktisch in gebruik, terwijl de zachte binnenkant prettig aanvoelt bij langer dragen.

Haboob als stijlvaste keuze

Haboob richt zich op modieuze schoenen met aandacht voor pasvorm en afwerking. De Jolie clog komt uit de feminine collectie en laat dat zien in de subtiele lijnen en verzorgde materialen. Je kiest voor een schoen die er verzorgd uitziet en gemaakt is om vaak te dragen.

Een veelzijdige clog die comfort en een rustige, stijlvolle uitstraling combineert in één paar schoenen.

Specificaties

MerkHaboob
StijlnaamJolie
Materiaal samenstellingSuède
KleurCognac
Materiaal binnenzoolTextiel
Materiaal buitenzoolRubber
Hakhoogte (cm)Laag (0 - 2,5 cm)

Reviews

Dit artikel heeft nog geen reviews.

Maattabel

Toegevoegd aan je winkelmandje

mijn wehkamp