- uitverkocht
Blasz Sneakers Tokio-08 Wit
Ga voor een frisse, moderne uitstraling met deze witte dames sneakers van Blasz. Het lage model met ronde neus en dikke zool geeft elke outfit een eigentijdse uitstraling. De buitenkant is gemaakt van leer, wat zorgt voor een stevige en soepele pasvorm. Binnenin combineert de voering van leer en textiel een zachte touch met ondersteuning, zodat je voeten de hele dag prettig aanvoelen.
Comfort en details voor elke stap
- Laag model met ronde neus voor een tijdloze, casual stijl
- Dikke zool voor een moderne uitstraling en extra stabiliteit
- Uitneembaar voetbed, ideaal als je eigen inlegzolen wilt gebruiken
- Binnenzool van EVA voor lichte demping bij iedere stap
- Rubberen buitenzool voor goede grip op verschillende ondergronden
- Leren buitenkant voor een kwalitatieve en stevige afwerking
- Vetersluiting zodat je de pasvorm precies kunt afstellen
- Normale leest, maar let op: dit artikel valt groot, kies bij twijfel een maat kleiner
Geschikt voor alledaagse momenten
Deze sneakers zijn geschikt voor dagelijks gebruik, zoals een dag in de stad, woon-werkverkeer of een wandeling in het park. De witte kleur combineert gemakkelijk met een jeans, een pantalon of een zomerse jurk en maakt het eenvoudig om een lichte, verzorgde stijl te creëren.
Blasz als betrouwbare basis
Blasz richt zich op schoenen die er verzorgd uitzien en comfortabel dragen in het dagelijks leven. Met aandacht voor materialen, pasvorm en praktische details biedt het merk modellen die aansluiten bij een actieve dag vol verschillende plannen.
Een veelzijdige sneaker die jouw garderobe eenvoudig compleet maakt.
Specificaties
| Merk | Blasz | |
|---|---|---|
| Kleur | Wit | |
| Materiaal samenstelling | 100% leer | |
| Materiaal buitenkant | Leer | |
| Materiaal voering | Leer en textiel | |
| Hak- of zoolvorm | Chunky | |
| Hakhoogte (cm) | 0 |
Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
