Little Dutch swaddle set - Groen - 70x70 cm - Safari Wonders
Voor de allereerste verzorgingsmomenten is een goede swaddle onmisbaar. Deze Little Dutch hydrofiele swaddle Safari Wonders 70x70 cm is zacht, licht en veelzijdig in gebruik. De doek heeft een rustige groene kleur met een vrolijke dierenprint, waardoor hij prettig oogt in de babykamer en in de badkamer. Dankzij het formaat van 70x70 cm is hij handig om mee te nemen in de verzorgingstas en fijn voor dagelijks gebruik.
Handige doek voor elke dag
- Gemaakt van 100% katoen, voelt zacht en luchtig aan op de tere babyhuid
- Formaat 70x70 cm, ideaal als spuugdoek, omslagdoek, handdoek of onderlegger
- Zachte groene kleur met dierenprint uit de Safari Wonders collectie
- Geschikt voor jongens en meisjes
- Wasbaar op 30 graden en te drogen op lage temperatuur (1 punt)
- Wordt geleverd per stuk, handig om gericht je voorraad aan te vullen
Altijd binnen handbereik
Leg de swaddle bij de commode, in de box of stop hem in de luiertas. Gebruik de doek na het badje, tijdens het voeden of onder het hoofdje in bed of in de kinderwagen. Door het zachte katoenen materiaal neemt de stof goed vocht op en voelt hij comfortabel aan.
Little Dutch voor de allerkleinsten
Little Dutch maakt babyproducten die praktisch zijn in gebruik en mooi passen in het dagelijks leven met kinderen. De herkenbare collecties sluiten op elkaar aan, zodat je verzorgingstekstiel gemakkelijk op elkaar afstemt. Met deze swaddle haal je een vertrouwd product in huis van een merk dat zich richt op comfort en gemak voor ouder en kind.
Een fijne basisdoek die elke dag weer van pas komt.
Specificaties
| Aantal stuks in verpakking | 1 | |
|---|---|---|
| Multipack | ||
| Wasvoorschrift | Wasbaar op 30 graden | |
| Droogvoorschrift | Drogen lage temperatuur (1 punt) | |
| Oeko-tex gecertificeerd | Ja, standard 100 | |
| Dierenprint | ||
| Kleur | Groen |

Reviews
Dit artikel heeft nog geen reviews.
