• uitverkocht

    Nikola Scott De oogstmeisjes

    24.99
    Uitverkocht

    Mail mij als dit artikel weer beschikbaar is

    De oogstmeisjes - Nikola Scott

    Familiegeheimen en intriges spelen de hoofdrol in deze prachtige roman voor fans van Kate Morton en Lucinda Riley.

    Somerset, 1940. Na een tragedie tijdens de eerste oorlogsdagen ontvlucht de zeventienjarige Violet Londen om zich aan te sluiten bij The Women’s Land Army. Als ‘landmeisje’ wordt ze tewerkgesteld op het landgoed Winterbourne Orchard. Ondanks het zware werk en een tirannieke baas sluit ze hechte vriendschappen met de andere meisjes, tot er op een avond iets verschrikkelijks gebeurt, wat voor altijd verborgen moet blijven en hun vriendschap zwaar op de proef stelt…

    Londen, 2004. Journaliste Frankie heeft haar oma Violet, een beroemdheid in de societywereld, al jaren niet meer gezien. Maar dan krijgt ze de opdracht een reportage over Violet te schrijven en komt ze erachter dat bepaalde gebeurtenissen uit het verleden angstvallig door haar oma verborgen worden gehouden. Wat is er met Violet gebeurd in die zomer lang geleden?
     
    lees meer

    Specificaties

    AuteursNikola Scott
    Multi: TaalNederlands
    Soort artikelLiteratuur
    Uitvoering boekPaperback
    Aantal pagina's456
    UitgeverHarperCollins
    Jaar van uitgifte2021
    bekijk alle specificaties

    Reviews

    Dit artikel heeft nog geen reviews.

    Laat je verrassen

    Ontvang de laatste acties, nieuwe mode en persoonlijke tips in je mailbox.

    Toegevoegd aan je winkelmandje

    kies je maat