Antigrippine Poeder Voor Drank 10 Sachets
  • uitverkocht

    Antigrippine Poeder Voor Drank 10 Sachets

    5.99je bespaart 2.-
    7.99adviesprijs
    Uitverkocht

    Mail mij mocht dit artikel weer op voorraad komen

    Antigrippine Poeder Voor Drank 10 Sachets

    Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, Poeder voor Drank is een pijnstillend en koortsverlagend middel dat je weer op de been kan helpen! Antigrippine is te gebruiken bij (pijn)klachten zoals:

    · Griep en verkoudheid


    De werkzame stoffen in Antigrippine Paracetamol en Vitamine C, Poeder voor Drank
    De werkzame stoffen in Antigrippine Poeder Sachets zijn paracetamol en vitamine C (ascorbinezuur). De combinatie van stoffen in deze sachets is zonder recept verkrijgbaar en heeft de volgende werking:

    · Paracetamol Het werkingsmechanisme van paracetamol is tot nu toe niet volledig opgehelderd. Het effect lijkt te berusten op remming van een enzym in het lichaam dat betrokken is bij pijn en koorts.

    Ook verkrijgbaar is Antigrippine tabletten met paracetamol, coffeïne en vitamine C.

    Gebruik
    Schud de inhoud van het sachet in een glas of beker. Voeg vervolgens 150 ml warm water toe. Roer het goed door en drink onmiddellijk na roeren.

    Dosering
    Gebruik dit geneesmiddel altijd precies zoals beschreven in de bijsluiter of zoals uw arts of apotheker u dat heeft verteld. De aanbevolen dosering voor volwassenen en kinderen vanaf 15 jaar is 1 sachet per keer. Afhankelijk van het weer opkomen van de klachten kan iedere 4 uur een volgende dosering worden toegediend. Gebruik maximaal 6 sachets per dag. De sachets zijn niet geschikt voor gebruik door kinderen.

    Ingrediënten
    De werkzame stoffen in dit middel zijn: 500 mg paracetamol en 50 mg vitamine C per sachet. De andere stoffen in dit middel zijn: aspartaam (E951), citroenaroma, citroenzuur (E330), ethylcellulose (E462), saccharose, colloïdaal watervrij siliciumdioxide (E551).

    Antigrippine is een geneesmiddel. Lees voor gebruik de bijsluiter. Gebruik Antigrippine niet bij overgevoeligheid voor paracetamol of voor één van de andere bestanddelen van Antigrippine.

    Hulpstoffen: o.a. aspartaam, sacharose
    lees meer

    Specificaties

    Type zelfzorggeneesmiddelAVType zelfzorggeneesmiddel
    MerkAntigrippine
    EAN8710537790818
    artikelnummer16470666

    Laat je verrassen

    Ontvang de laatste acties, nieuwe mode en persoonlijke tips in je mailbox.